Zaburzenia miesiączkowania i brązowa wydzielina zamiast okresu podczas stosowania Syndi35

Witam. Od polowy listopada biore tabletki syndi35 ale biore je w celu wyregulowania okresu i na tradzik, jednak okres mam prawie co 2 miesiace a na dodatek teraz zamiast miesiaczki pojawia sie tylko brazowa wydzielina, martwi mnie to i nie wiem czy mam sie tym nie pokoic czy to normalne.?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane działaniami niepożądanymi antykoncepcji hormonalnej. Powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.