Zaburzenia miesiączkowania po łyżeczkowaniu i cesarskim cięciu

Do ginekologa. 3 miesiące temu (22.09) miałam drugą w zyciuvcesarke. 29.10 trafiłam do szpitala z nieprawidłowym krwotokiem macicznym. Miałam lyzeczkowanie. 30.11 dostałam miesiączki, obfitej. Przyjmowalam cyclonamine i miesiączka trwalam 6 dni. 30 12 ponownie dostałam miesiączki która trwa do dziś dość obficie i ze skrzepami. Od pierwszego dnia okresu przyjmuje daylette. Lekarz robił mi usg przezpochwowe i nic nie mówił o miesniakach czy polipach. Co może być przyczyną takiego stanu?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może zaburzenia hormonalne proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa ponownie