Zaburzenia miesiączkowania przy infekcji bakteryjnej

Prosze o pomoc Dostalam drugi raz miesiaczke po tygodniu od poprzedniej Ta trwa teraz 12 dni(malo obfita)poprzednia wiecej i trwala 7 dni 2 tyg temu bylam u lekarza,mam infekcje bakteryjna ,badanie cytologiczne dobre,skad wiec tak dluga miesiaczka?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest wykonanie badania lekarskiego, być może także usg narządu rodnego. Proponuję koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa.