Zaburzenia miesiączkowania u 19-latki

Witam. Mam problem i jestem trochę zaniepokojona bo w pierwszym tygodniu październiku dostalam miesiaczke i na koniec października znowu sie pojawiła, w listopadzie miałam miesiaczke na koniec miesiaca , w grudniu nie miałam wcale a w styczniu dostalam 12 i skończyła mi sie juz 14 był bardzo obfity i pojawiały sie skrzepu krwi martwie sie a wizyte u ginekologa mam dopiero w maju. Ciąża oczywiście jest wykluczona. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę wcześniej udać się do ginekologa. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.