Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia miesiączkowania po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam! Miesiac temu bralam tabletki antykoncepcyjne. Nie zaczelam od 1 dnia cyklu lecz jakos w srodku..okres wystapil obfity przed zakonczeniem blistra. Drugi jakos dwa tygodnie pozniej rowniez obfity ze skrzepami, trzy dni temu dostalam znowu taki sam okres. Nie biore juz tabletek...prosze o pomoc bardzo sie martwie..
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Występowanie dodatkowych krwawień może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy