Zaburzenia miesiączkowania i stosowanie leków antykoncepcyjnych u 12-latki

witam mam 12 lat córkę od 04-14 r miesiączkuje miesiaczki były dosc regularne w listop,grudn-14 r nie miała wcale dostała w styczniu od tej pory cały czas krwawiła ( okres plamienie okres plamienie czasem bylo 1,2,3 dni przerwy i znowu ) w kwietniu 15 r dostał od lekarza tabletki anty czy tak młoda dziewczynka powinna je brac , czy powinny byc zrobione jakis badania hormonalne dodam ze okres ma bardzo obfity dni ze doszło do anami prosze brała tez exacyl i luteine 50 lecz nic nie pomogły

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u ginekologa dziecięcego.

Pozdrawiam.