Zaburzenia miesiączkowania po przerwaniu stosowania tabletek antykoncepcyjnych

U ginekologa byłam w czerwcu 2014r przepisał mi tabletki antykoncepcyjne Dionelle, brałam je przez lipiec sierpień wrzesień i październik jak ostatnie opakowanie mi się skończyło to już ptrzestalam je brac i w listopadzie i grudniu mialam okres co 28dni, teraz powinnam dostac 11 stycznia 2015 i niedostalam okresu 3dni juz sie spoznia i nie wiem co to moze byc czy isc z tym do ginegologa czy tak sie dzieje po przerwaniu brania tabletek?

Lek. Katarzyna Szymczak

Przede wszystkim radzę wykluczyć ciążę, jeśli nie dostanie Pani okresu po około 10 dniach od planowanego terminu, radzę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam