Zaburzenia miesiączkowania po zastosowaniu ellaOne

Witam. Mam problem który mnie martwi i niewiem co robic.Zacznę od tego ze wzięłam tabletkę 72h po o nazwie ellaOne.Miesiaczka spóźniła mi sie przez to o 10 dni tak mi powiedział ginekolog który wykluczył zajście w ciąże. Po tyg miesiączkowania była przerwa 10 dniowa i znów wystąpiłanormalna miesiączka,poszłam do ginekologa zrobił usg i wszystko było ok powiedział zeby sie nie martwić.Znów po tyg miesiączkowania była przerwa 10 dniowa i znów dostałam normalna miesiączke.Powinnam pójść do lekarza?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli krwawienie śródcyklowe pojawiło się trzeci raz, powinna Pani ponownie udać się do specjalisty ginekologa.