Zaburzenia obfitości miesiączki

ostatnio mialam dziwny okres i nie wiem co to moze byc. od kilku miesiecy mam juz regularny. ale w tym miesiacu w dzien spodziewanego okresu mialam tylko plamienie potem dwa dni nic i znowu okres dostalam i to dziwny bo na poczatku prawie nic nie lecialo a 2 ostatnie dni byly obfite. dodam ze takze jajniki czesto mnie bola. musze umowic sie do gin ale tam tez kolejka wiec najpierw tutaj zapytam, co to moze byc?

Zmienność obfitości miesiączek w poszczególnych cyklach zdarza się i nie jest to nic szczególnie niepokojącego. Wizyta ginekologiczna jest potrzebna, jednak nie liczyłbym na jekieś wyjaśnienie, a raczej na uspokojenie, po stwierdzeniu, że nie ma widocznych patologii.