Zaburzenia równowagi i wyostrzony wzrok

Witam mam duży problem od tygodnia mam zachwiania rownowagi wyostrzony wzrok wczesniej mialem zachwiania ale raz na jakis czas teraz mam codziennie nie jest to błednik tomograf wykazal brak problemow w glowie jak i z blednikiem badanie krew w porzadku porobione a problem jest do kogo sie zglosic co mi jest

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza otolaryngologa, po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie. Być może warto także udać się do lekarza okulisty.