Zaburzenia świadomości po wybudzeniu ze śpiączki farmakologicznej

Witam. Mój chłopak miał wypadek na motorze. Byl w ciezkim stanie. po 2 tygodniach spiaczki farmakologicznej wybudzony został ale prawie wogole nie bylo z nim kontaktu. od dwoch dni zaczal mowic ale gada straszne glupoty. na proste pytania odpowiada zapomina jak mam na imie, dużo przeklina czy on juz taki zostanie?? proszę o odpowiedz. Marta

To bardzo wczesny okres, tuż po wybudzeniu ze śpiączki
Zależy jak duże uszkodzenia mózgu
Mam nadzieję, że z każdym dniem bedzie lepiej!
To wspaniale, ze wybudził się i mówi!!!
Pozostanie pewnie "wymazany " z pamięci okres wypadki, spiaczki i kilka dni przed i po....

Myślę, że poprawa bedzie szybko postepowała
potrzeba dużo spokoju i cierpliwości, wsparcia i ... czasu !