Zaburzenia widzenia i nieruchomość gałek ocznych

Moja córka zaczęła odczuwać zaburzenia widzenia. Okulista stwierdził nieruchomość gałek ocznych . Ponadto ma trudności z koncentracją , zaburzenia równowagi,stany depresyjne.Rezonans magnetyczny głowy nie wykazał obecności guza. Córka ma 27 lat,małe 2-letnie dziecko. Do tej pory pracowała , ale w tej chwili czuje się bardzo słabo i nawet podstawowe czynności sprawiają jej wielką trudność.Proszę mi poradzić do jakiego lekarza powinnam się udać z moim dzieckiem .

Należy wyjaśnić co to znaczy "nieruchomość gałek ocznych" to dosyć niejasne i dziwne sformułowanie.
Poza tym większość objawów może wskazywać na depresję, ale to powinien ocenić psychiatra.