Dlaczego mam takie zaburzenia wzroku?

Witam. Mam dziwne zaburzenia wzroku. Żeby np przeczytać słowo muszę je czytać od końca. Jak patrzę się osobie w twarz to żeby zobaczyć prawe oko muszę patrzeć na lewe. Tak jakbym nie widział rzeczy które są podwójne.

Witam,
trudno jest jednoznacznie z opisu powiedzieć jakiego rodzaju zaburznia są obecne.
Jeszcze trudniej jest coś na nie radzić,

Wydaje mi się że może tu być obecne zaburzenie ustawienia gałek ocznych. Nie obędzie się bez wizyty u lekarza okulisty.
Trzeba zrobić badanie wady wzroku ale i ruchmości gałek ocznych i równowagi mięśniowej.

Pozdrawiam