Jak mogę leczyć te migreny z aurą?

Witam. Od lat mam migreny z aurą oczną,rano mam zamglone widzenie. Mam 31 lat. Dziś byłam na badaniu pole widzenia pełne. Prawym okiem widziałam te punkciki natomiast lewym byłp mi bardzo ciężko je zobaczyć praktycznie nic nie widziałam,oko bardzo się zmęczyło,drgało. Wyniki oko prawe- defekt wzorca-0,19,błędy 0%,oko lewe-defekt wzorca-0,70,błędy 0%. Czy to jest dobry wynik? Na rysunkach zaznaczone na czarno jest w lewym oku prawa dolna część i cała góra,w prawym oku zaznaczone na czarno góra i dolny lewy dół

AURA MIGRENOWA to objawy neurologiczne: zaburzenia widzenia, ruchome zygzaki, gwiazdki, czasem też drętwienie twarzy , ust, języka. kończyny górnej . które trwają 30 do 60 minut I MIJAJĄ PRZED WYSTĄPIENIEM BÓLU MIGRENOWEGO!

Jeśli ma Pani trwałe zaburzenia widzenia jednostronne, ubytki w polu widzenia, to konieczna dalsza diagnostyka badanie MRI GŁOWY ew z ANGIO MR, "Opisuje Pani ubytki w polu widzenia: Prawym okiem widziałam te punkciki natomiast lewym byłp mi bardzo ciężko je zobaczyć praktycznie nic nie widziałam,oko bardzo się zmęczyło,drgało. Wyniki oko prawe- defekt wzorca-0,19,błędy 0%,oko lewe-defekt wzorca-0,70,błędy 0%. Czy to jest dobry wynik? Na rysunkach zaznaczone na czarno jest w lewym oku prawa dolna część i cała góra,w prawym oku zaznaczone na czarno góra i dolny lewy dół "

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, ocena stanu ogólnego i neurologicznego, chorób współistniejących ; Wążna kontrola ciśnienia , pulsu, wyniki badań laboratoryjnych

Czy inne obciążenia jak : nadciśnienie tętnicze, arytmia, żylaki, zaburzenia krzepnięcia krwi, lipidy: cholesterol i trójglicerydy ?? Jakie używki : papierosy, kawa, narkotyki ?? Jakie stałe leki ?? Ważny tryb życia, pracy; ocena nastroju i snu Ważny PACJENT I OBJAWY Ważne zapisywanie objawów bólowych, innych zaburzeń, kontrola ciśnienia krwi i pulsu

Zapraszam na pełną konsultację, ze wszystkimi wynikami badań; Pozdrawiam i zapraszam na konsultacje , ewntualnie możliwa też VIDEO-KONSULTACJA