Jak interpretować wynik komputerowego badania wzroku u 24-latki?

Byłam na komputerowym badaniu wzroku wizytę u leourologa mam dopiero na 25 maja bardzo proszę o interpretację wyników. Oko prawe; Liczb eksp. :481/165 Bł. Fix. ( H-K): wyl. Bl. Fix. (CCD): 0/1 Błędy fałszywe negatywne : 1/29=3% Błędy fałszywe pozytywne:0/28=0% Kal. Poziom HOV: 27dB dla 10° Nachylenie profilu: 2.4 [dB/ 10 °] Średnica źrenicy 4.9[mm] Defekt średni (DS) : 0.21 Defekt wzorca (DW) : 0.35 Oko lewe Liczb eksp. :493/164 Bł. Fix. ( H-K): wyl. Bl. Fix. (CCD): 1/28 Błędy fałszywe negatywne : 1/31=3% Błędy fałszywe pozytywne:0/31=0% Kal. Poziom HOV: 27dB dla 10° Nachylenie profilu: 1.9 [dB/ 10 °] Średnica źrenicy 3.3[mm] Defekt średni (DS) : 0.24 Defekt wzorca (DW) : 0.43

Witam. Jezu to badanie pola widzenia a nie wzroku. Istotne jest jaka jest choroba neurologiczna, objawy fizykalne jeżeli nie wiadomo jaka choroba , czy zażywa Pani leki np na epi itd. Leczymy pacjenta a nie wyniki. Pozdrawiam serdecznie