Zaburzenia widzenia po operacji zaćmy tylnej

Witam. Jestem po operacji zaćmy tylnej. Oko L 8 miesięcy, oko prawe 3 miesiące temu. Na oko prawe widzę wszystko w szarym odcieniu, brak ostrości. duży kłopot z czytaniem - widzę litery i szary cień. Bardzo duży kłopot z czytaniem w żółtym świetle ( na jedno oko za widno na drugie za ciemno) oraz na kolorowym tle. Oko i oczodół czasami boli. Lekarz mówi trzeba czekać - czekam i nic nie jest lepiej. O co chodzi, co robić? (w/w problemy uniemożliwiają mi pracę)

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie dalsze postępowanie.