Zaburzenia widzenia po operacji zaćmy

Witam Miesiąc temu miałem zabieg usunięcia zaćmy z prawego oka ,po zabiegu zaćmy nie ma ale w dalszym ciągu nie widzę ostro,i w tym oku widzę refleksy świetlne w kolorze ja z lampy błyskowej w kształcie koła a linie się rozwarstwiają jak pędzelki niepokoi mnie to i utrudnia widzenie,tydzień temu jadąc autem nocą przez moment nic nie widziałem na obydwa oczy co wywołało we mnie strach i następstwem było ostre hamowanie w sam. byłem sam tylko blacha się pogieła Mamzwyrodnienia kręgosłup i bolerię

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana objawy zdecydowanie są bardzo niepokojące, tym bardziej, że po miesiącu Pana oko powinno już "wyzdrowieć" po zabiegu. Zdecydowanie proszę udać się zatem na wizytę kontrolną do specjalisty okulisty!