Zaburzenia widzenia po zatruciu pokarmowym

Witam, od 6 m. mam problem z widzeniem. Obraz jakby pulsuje,faluje, przechodzą prążki. Zaczęło się od czarnej kropki w polu widzenia, tego samego dnia pojawił się zamazany obraz w prawym oku ( półksiężyc ) drgające powieki,uczucie ciepła i zimna, wymioty, biegunka. Internista stwierdził zatrucie pokarmowe, po 2 dniach obraz po bokach zaczął falować i obecnie utrzymuje się bez przerwy na całym polu widzenia. Badania okul. dno oka,pole widzenia,gdx,hrt w porządku. MRI głowy też. Badania krwi ok.

Aleksander Ropielewski

W przypadku braku odchyleń w badaniu okulistycznym trudno jest mi bez możliwości przeprowadzenia badania stwierdzić możliwą przycyznę Pani dolegliwości. Niestety jedyne co mogę doradzić to kontakt z innym okulistą.