Zaburzenie ochrony antykoncepcyjnej podczas cyklu

Witam, mam taki problem, wczoraj dostałam okres ok. godziny 20 i nie zabrałam tabletki z nowego opakowania po przerwie 3 miesięcznej, natomiast zabrałam tabletkę o godzine 11-00. Czy moja ochrona będzie zaburzona przez cały okres cyklu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ochrona przed ciążą nie zostanie zaburzona. Proszę kontynuować przyjmowanie antykoncepcji zgodnie z harmonogramem.