Zachowanie niemowlęcia podczas karmienia

Witam. Córka ma 7tygodni i od jakiegoś tygodnia niepokoi mnie następująca sprawa. Zdarza się, że w trakcie karmienia( najczęściej wieczornego) mała odwraca głowę, kręci się jakby mleko jej nie smakowało, ale w ciągu dnia je normalnie. Dodatkowo parę razy w ciągu dnia pręży się jakby chciała zrobić kupkę, słychać bąki, jednak z robieniem kupy nie ma problemu( raz dziennie lub co 2 dzień, konsystencja luźna,jakby jajecznica) Mleko, które je to NAN pro 1. Zastanawiam się więc czy zmienić jej mleko

Proszę spróbować zmienić mleko. Być może te problemy wynikają z jakiegoś składnika podawanego obecnie mleka, którego córka nie toleruje.