Zacieśnienie kaletki podbarkowej w prawym ramieniu

Witam, mam pytanie w bardzo ważnej dla mnie sprawie, mianowicie miałem zacieśnienie kaletki podbarkowej w prawym ramieniu, minęło po wizycie u specjalisty, bark był nastawiany i rozluźniana przestrzeń. Teraz chyba zrobiłem sobie to samo w drugim barku, lewym, ból nie był mocny tym razem, i po 3 dniach prawie już nieodczuwalny przy ruchach. Udać się też na nastawienie tego ramienia, czy samo się naprawi i zagoi ? Gdyż nie wiem czy umawiać wizytę. Dodam że jestem osobą intensywnie aktywną fizyczni

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie w pierwszej kolejności udac się na badanie usg tego barku. Po badaniu będzie można zdecydować o odpowiedniej terapii.