Zaćma a zabieg konta otwartego

czy po operacji zacmy mozna wykonać zabieg Ecp,mąż ma jaskrę konta otwartego ,uszkodzony nerw i dalej wysokie ciśnienie w gałce.Mieszkamy w Boleslawcu na Dolnym Ślasku gdzie mozna wykonać ten zabieg.Dziekuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do okulisty. Po badaniu lekarz zdecyduje o najbardziej odpowiednim postępowaniu a także o miejscu gdzie w Państwa okolicy można go wykonać.