Zaczerwieniona i swędząca skóra u 10-latki

witam moja córka ma 10 lat i ma problem ze skórą od jakiegoś czasu a czerwoną skórę i wciąż ją swędzi co mam zrobić bo żadne maście jej już nie pomagają

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane reakcją alergiczną. Inną przyczyną może być stan zapalny skóry. W celu ustalenia przyczyny występujących objawów konieczna będzie wizyta u lekarza.

Dzień dobry :). Proszę umówić córkę na konsultację do lekarza dermatologa dziecięcego. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl