Zaczerwieniona łydka bez obrzęku

Zaczerwieniona łydka bez obrzęku, stan ogólny dobry, bez obrzęku. Co może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić przyczynę tego typu objawów należy zgłosić się do lekarza, który na podstawie badania będzie mógł określić prawdopodobną przyczynę. Sam opis niewiele tu wnosi. Zaczerwienie podudzia może wiązać się np. z patologią żył kończyn dolnych dlatego niezbędne jest badanie lekarskie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.