Zaczerwienione gardło i opuchnięte migdałki po anginie ropnej a złe samopoczucie i ból w okolicy serca

Witam, jestem po anginie ropnej. Ustąpiły wszelkie objawy prócz zaczerwienionego gardła i spuchniętych migdałków. Na kontroli (która była 16'stego 12.15) dostałem skierowanie do laryngologa dopiero na 4'tego (01.16) i polecenie ssania neo-anginu. Dziś poczułem pieczenie w okolicach serca i ból w jego okolicy. Objawy nie ustąpiły mimo przyjmowania Tantum Verde - Forte, Orofaru MAX, Gardinu, i innych tego typu specyfików. Czy działać coś z tym już teraz, czy czekać spokojnie do tego 4'tego?

Ci lekarze leczą Cię lekami z reklam telewizyjnych. Czy oni mają dyplom lekarza? Przebadaj się szybko w kierunku choroby reumatycznej. Nie jest dobrze.