Ból w klatce piersiowej, zaburzenia równowagi, ból pleców i złe samopoczucie a podejrzenie choroby serca lub nerek

BÓL W KLATCE BARDZIEJ PO LEWEJ STRONIE, ZABURZENIA RÓWNOWAGI I CHODU, BÓL W PLECACH, OGÓLNE ZMĘCZENIE, ZGAGA, BÓL KARKU, BÓL LEWEGO RAMIENIA, BÓL NÓG PIECZENIE OCZU,LEKARZE LECZĄ MNIE NA ZWYRODNIENIE KRĘGOSŁUPA SZYJNEGO ALE JA BOJĘ SIĘ ŻE TO COŚ Z NERKAMI ALBO Z SERCEM MAM PRZYPADKI ZAWAŁU W RODZINIE OJCIEC ZMARŁ NA ZAWAŁ BRAT TEŻ JEST PO ZAWALE PRZECHODZĘ ZABIEGI REHABILITACYJNE NA KRĘGOSŁUP ALE NIC NIE POMAGA MAM JESTEM 41 LETNIM MĘŻCZYZNĄ A TE DOLEGLIWOŚCI SĄ JUŻ OD OKOŁO ROKU.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości są bardzo liczne, aczkolwiek dość niecharakterystyczne. Mogą mieć zatem wiele różnych przyczyn. Z zamieszczonego opisu wynika jednak, że jest Pan pod opieką lekarzy. Jeśli ma Pan zatem wątpliwości co do prawidłowości zastosowanego leczenia, sugeruję wykonanie dodatkowych badań lub/i konsultację z innym lekarzem. W celu oceny funkcji nerek proszę wykonać podstawowe badania, w tym analizę moczu, mocznik i kreatyninę. W celu oceny układu sercowo-naczyniowego proszę skonsultować się ze specjalistą kardiologiem.