Zajady na ustach i rany za małżowiną uszną u 25-latki

Mój problem polega na tym że na początku robiły mi się zajady na ustach a później dołączyły do tego ranki za małżowinami usznymi...nie wiem co się dzieje bo nie mogę się z tym uporać z te rany za uszami stają się gorsze i nie znikają. Stosowałam Pudroderm aby troche to zasuszyć,ale pomagało mi to na krótką metę... proszę o pomoc bo juz nie wiem co mam robić. Dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam.

Objawy , które Pani opisuje sa prawdopodobnie spowodowane infekcją grzybicza. Prosze kuic clotrimazol- masc dostepna bez recepty. W razie braku poprawy, prosze zglosic sie do lekarza.