Zajście w ciążę przed dniami płodnymi

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy możliwe jest zajście w ciąże przed dniami płodnymi. Kochałam się z moim chłopakiem 7dnia cyklu tzn w niedzielę- była to już końcówka miesiączki, którą dostałam w poniedziałek. Patrząc na to że dni płodne mniej więcej określa się miedzy 10 a 16 dniem cyklu, to czy jest szansa że może dojść do zapłodnienia?

Witam serdecznie. Jeżeli Pani cykle są regularne to szansa na zajście w ciążę w tej sytuacji jest znikoma. 7 dzień cyklu nie zalicza się do płodnych przez co oczywiste jest iż możliwość ciąży jest bardzo mała. Piszę bardzo mała, ponieważ nie mogę obiektywnie ocenić długości i regularności Pani cykli.