Zajście w ciążę przy nieregularnych miesiączkach

Witam. Od kilku lat mam problem z nieregularnymi miesiączkami. A od roku zaczęłam się starać zajść w ciąże,niestety brak efektu:(Ostatnio zrobiłam badania hormonalne i oto wyniki:PRL 121,71 ng/ml ,Progesteron 0,8 ,TSH 2,677 uIU/ml ,FT3 5,39 pmoII/I a FT4 16,61,Testosteron 1,90. Ginekolog po obejrzeniu wyniku stwierdził,że są złe i mnie zbył i wysłał do endokrynologa. Wizyta za 2 miesące.Co oznaczają takie wyniki? Czy jest możliwość zajścia w ciąże,której tak bardzo pragnę? Gdzie szukać pomocy?

witam,
ma Pani przede wszystkim zbyt wysoką prolaktynę - powinno być włączone leczenie Bromergonem - hiperprolaktynemia powoduje często brak owulacji i nieregularne cykle.