Zakażenie tkanek miękkich u 27-letniej osoby

Witam, Jakies 10 miesiecy temu mialem zakazenie tkanek miekkich goleni gronkowcem zlocistym mialem saczek i antybiotyki po pobycie w szpitalu zrobilem crp i wyszlo ok . aktualnie noga jescze troche puchnie ale juz znikomo w porownaniu do tego co bylo )mam wrazenie ze sie goi) jest jest takie zgrubienie w miejscu naciecia i lekko nachodzi na piszczel co to jest i ile to sie jescze bedzie goilo ? Prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Bez obejrzenia tego miejsca trudno mi cos poradzić. Ważne czy ta zmiana jest twarda czy miękka. Jesli miękka to może to ropień?!?! wtedy koniecznie do lekarza! jeśli twarda to może to byc efekt gojenia. Zalecam udac sie do lekarza, który prowadził Pana, żeby to jednak obejrzał i wtedy zalecił postepowanie