Zakrzepica żył głębokich oraz wyniki INR i D-dimerów

Witam. Ponad rok temu przeszłam zakrzepice żył głębokich. Ponieważ od paru dni pobolewalo mnie miejsce gdzie dany zator występował, postanowiłam wykonać badanie krwi na wskaźnik INR oraz D-dimery. Oto wyniki z nich: wskaźnik protrombinowy 100% (norma 70%-120%), INR 1.00 (norma 0.9-1.20) oraz D-dimer 238 ng/ml ( <500). Czy po tych wynikach mogę uznać, że jest wszystko w porządku? Czy raczej czym prędzej pędzić do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki swoją drogą a badanie kliniczne swoją. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Wyniki są w normie.