Zakwalifikowanie do programu in-vitro

Dzien dobry Chcialabym sie dowiedziec Czy jak w lutym Zostalam zakwalifikowana do programu rzadowego in vitreo Majac 0,66 Amh Czy jestem dalej w programie czy zostalam wykluczona gdyz od 1 lipca jest 0, 7 A nie moglam przystapic ze wzgledu na liczne bakterie Z góry dziekuje za odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wykonane badania mają 6 miesięcy ważności. Poza tym 0,7 jest wartością graniczną dla oznaczenia metodami drugiej generacji. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.