Poziom AMH 0,2 a kwalifikacje do zabiegu in-vitro

dzień dobry, raczej dobry wieczór :) dzisiaj dowiedziałam się od lekarza, że mając AMH 0,2 nie kwalifikuję się na in vitro. Czy z takim wynikim AMH ma szansę zajść w ciąże w sposób naturalny

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak poziom AMH wyklucza niestety Państwa z możliwości skorzystania z in vitro. Niestety nie oznacza to jednak możliwości zajścia w ciążę naturalnie. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.