Zalegający katar u 5-letniego synka

Dzień dobry, proszę o odpowiedz co mogę podać swojemu 5letniemu synkowi na gesty, zalegajacy w nosku katar? dodam, ze za nic nie chce wydmuchiwac noska tylko nim ciagle pociaga. Nie chce mu nic robic na sile boto nie ma sensu.. pediatra polecila mi mucofluid oraz avamys, gdyz synek ma uczulenie na roztocza kurzu domowego, niestety mucofluid jest dosyc drogi, czy zamiast tego moge mu podac jakis inny zwykly spray do noska? z góry dziekuje za odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zalecone przez pediatrę leki są bardzo skuteczne. Sugeruję postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego.