Zamiana leku Alventa na Nexpram

witam! zmienilem lek z alventy na nexpram z dnia na dzien tak zalecil lekarz,czy tak mozna??? do tego w ulotce nexpramu wyczytalem iz nie powinno przyjmowac sie jednoczesnie lekow na zaburzenia pracy serca,cisnienia a ja przyjmuje nebispes 5mg raz dziennie takze nie wiem czy moge??? wczoraj po raz pierwszy zazylem nexpram rano i przez dzien bylo ok a poznym wieczorem przyspieszone tetno i nie regularne bicie serca tak samo i dzis rano ale chwilowo ustalo. prosze o szybka odpowiedz,pozdrawiam

Piotr Pilarski

Można tak. Jesli wystepujau Pana takie objawy sugeruje wizyte u lekarza rodzinnego. Mozliwe że konieczna będzie zamiana tego leku.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.