Zanik miesiączki po stosowaniu Cerazette

Witam! Pod koniec września odstawiłam tabletki anty koncepcyje(Cerazette) na początku października dostałam miesiączkę i już dalej jej nie mam czy to normalne po tych tabletkach i kiedy mogę zajść w ciążę. Nadmienię również że gdy brałam te tabletki to nie miałam w ogóle miesiączki a brałam je od marca 2010. Proszę o w miarę szybką odpowiedź! Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brak miesiączki najprawdopodobniej spowodowany jest zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta u specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.