Zanik miesiączki po urodzeniu bliźniaczek

Witam! W grudniu 2014 urodziłam bliźniaczki, 13 lutego dostałam okres...i ślad po nim zaginą! W kolejnej ciaży na 100% nie jestem (co parę dni robię test) Przed ciążą rownież mi się spóźniał ale nie aż tyle, lekarz mi zapisał owulastan i luteine, w czasie brania leków miesiączkę miałam regularnie, odstawiłam leki i się opóźniała do 2 max 3tygodni. A po ciąży całkiem oszalał mój organizm. Czy to jest normalne? Basia

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie badań hormonalnych. Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.