Zanik okresu i uderzenia gorąca u 50-latki

witam mam 50 lat od 3 mc nie mam miesiaczki od 3 tygodni fatalnie sie czuje budze sie w nocy spocona mam uderzenia goraca czyzby to mezopauza sa jakies leki ktore moge brac bez konsultacji z lekarzem prosze o odp

Dzień dobry!

Nie, konieczna jest osobista konsultacja z prowadzącym lekarzem ginekologiem. Regularne wizyty są ważne przez całe życie, ale w okresach ważnych zmian (np. okresu okołomenopauzalnego) - niezbędne.

Pozdrawiam!