Uderzenia gorąca podczas menopauzy

jestem w okresie menopauzy od 10 lat, mam straszne uderzenia goraca na twarzy i szyji, stosowalam suplementy diety, co 6 miesiecy zmiana na inny, chcialabym poprostu tabletki b/sumplementow diety, wiem ze powinnam zbadac gospodarke hormonow, od 3 lat mieszkam na wsi, a tu trudno zrobic taki wyniki, uderzenia sa silne, wystepuja krotko,prosze od porade

Dzień dobry!

Domyślam się, że wyjazd do lekarza wiąże się z trudnościami. W okresie menopauzy i pomenopauzalnym konieczna jest jednak stała opieka ginekologiczna i regularne badania, aby prowadzić skuteczne leczenie, znoszące nieprzyjemne objawy.

Pozdrawiam!