Zanikowo poszerzone rowki zakrętów mózgowia
Jakie mozna odczowac objawy-wynik MR - zanikowo poszerzone rowki zakretow mozgowia. I druga sprawa, to waska tetnica kregowa lewa.

MĘŻCZYZNA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Nie interpretuje się wyrwanych z kontekstu zdań opisu badania. Proszę przytoczyć treść pełnego wyniku MR