Nieco zanikowo poszerzony róg potyliczny komory bocznej prawej

mężczyzna 58 lat wynik rezonansu głowy Jama malacyjna wielkości 1,5x2,5 cm w części przypodstawnej prawego płatapotylicznego. Kilka drobnych do ok. 3 mm ognisk degeneracyjnych,prawdopodobnie naczyniopochodnych w obu półkulach mózgu. Nieco zanikowo poszerzony róg potyliczny komory bocznej prawej. Nieco zanikowo poszerzone rowki zakrętów mózgu w okolicach ciemieniowych/sklepitości.Hypoplastyczna tętnica kręgowa prawa. Proszę o wyjaśnienie czy to cośpoważnego

Witam,
z interpretacją powinien Pan poczekac do wizyty u specjalisty neurologa, który zlecił wykonanie tego badania.
Zna on Pana przypadek całościowo i odniesie go do wyniku.

pozdrawiam!