Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaniżone limfocyty, podwyższone neutrofile

Witam, od ponad roku bardzo kaszlę, nie mam alergii, zdjęcie płuc ok, wyniki krwi z kwietnia świadczą o przebytej chlamydii pneumoniae, więc zakażenia teraz nie ma, OB 16, zaniżone limfocyty, podwyższone neutrofile. Wyniki z dziś: OB 10/24, rozmaz krwi: gran. podziel. 72 (norma 50-70), gran. kwas. 1 (n.: 2-4), monocyty 2 (n.: 2-8), limfocyty 25 (n: 25-40). Żaden lekarz nie wie przez co nadal kaszlę, czy wyniki świadczą o jakimś zakażeniu czy są ok? Proszę o pomoc
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Co o naszym zdrowiu mówi żywa kropla krwi? [Specjalista radzi]

Krew może wiele powiedzieć o naszym zdrowiu, a jeszcze więcej świeżo pobrana, która natychmiast trafia pod mikroskop. Pozwala nam to określić, czy organizm jest zakwaszony, ma odpowiedni poziom wolnych rodników, nie jest obciążony toksynami, pasożytami czy grzybami.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Podane wyniki są na granicy normy i nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić diagnozę zakażenia. W celu diagnostyki kaszlu warto jednak wykonać badanie kału w kierunku pasożytów oraz ewentualnie skonsultować się ze specjalistą pulmonologiem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy