Zapalenie jąder u 25-latka
Witam.5tyg temu zaczeły mnie bolec jądra, Ból nie byl mocny ale był.podczass masturbacji jądra bolały oraz najadrze sie jakby powiekszylo,oraz w nasieniowodzie zrobil sie jakby zator.Udałem sie natychmiast do urologa.Po badaniu palcami,USG jąder oraz badaniu przez odbyt stwierdzil zapalenie.w badaniu USG podobo nie wyszlo zadnych guzówi itp.przepisal mi antybiotyk przez 28dni oraz czopki.Po 3tyg ból ustał jednak,w trakcie podniecenia,dalej jest ten zator oraz ból najadrza.co to moze byc?

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Trudno mi się ustosunkować do obecnej sytuacji bez możliwości przeprowadzenia badania. Najpewniej w dalszym ciągu utrzymuje się stan zapalny. Sugeruję ponowny kontakt z urologiem.