Zapalenie jajników i jajowodów po pęknięciu torbieli
witam mam 27 latw sierpniu 2013 mialam zapalenie jajnikow i jajowodow po peknietym torbielu...minelo troche czasu i teraz luty 2014 znow mam zapalenie tylko przymacicza i tkanki lacznek miednicy czy to moze byc ze soba jakos powiazane ?skad tekie zapalenie sie bierze?w dodatku lekarz nie mogl znalesc na usg prawego jajnika :( a w macicy wykryl jakas przegrode 0.79 cm ktorej nigdy wczesniej nie mialam i slad wolnego plyny z zatoce daglasa czy to cos groznego?skad ta przegroda?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Stan zapalny spowodowany jest zwykle infekcją. Niestety nie określiła Pani dokładnie jakiego typu zmiana w macicy została wykryta w USG. Warto udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który rozwieje wszelkie wątpliwości.