Zapalenie mieszków włosowych na nogach

Witam od kilku lat mam problem z zapaleniem mieszków włosowych szczególnie na nogach chociaż pojawiają się także na całym ciele i pośladkach jak smaruje pośladki spirytusem salicylowym to znikają nawet nie ma po nich śladu jak przestanę smarować parę dni to ponownie wyskakują, robiłem test na kiłę i hiv oba ujemne, proszę o pomoc, pozdrawiam!

Dzień dobry jedną z najskuteczniejszych metod na wrastające włosy jest mikrodermabrazja w zależności od stopnia nasilenia problemu należy wykonać parę zabiegów w odstępach 7-10 dni. Jeśli na skórze pojawiają się zmiany zapalne, należy wtedy zastosować maść z antybiotykiem.
W zależności od rodzaju blizn po usuwaniu wrastających włosów można zastosować zabiegi peelingów medycznych oraz laser.