Zapalenie nerwu przedsionkowego a uczucie pisku w uszach

Witam, zdiagnozowano u mnie zapalenie nerwu przedsionkowego. objawy takie jak zawroty glowy oraz brak rownowagi po okolo 2 tygodniach ustapily. przez kolelnych 10 dni musz przyjmowac leki przepisane przez otolaryngologa. Niepokoi mnie pisk w lewym uchu tym, w ktorym zostal uszkodzony nerw. Czy jest to objaw normalny? Przyznam, ze bardzo mnie niepokoi ten szum. Pozdrawiam

Przed leczeniem jakiej kolwiek choroby ja wykonuję pełne i niezbędne badania w celu potwierdzenia rozpoznania klinicznego co jest potem podstawą do wdrożenia odpowiedniego leczenia. Ciebie leczą widzę na oślep. Jedź dalej gdzieś.