Zapalenie pęcherza

Przeziębiłam pęcherz. Przy oddawaniu moczu czuję straszne pieczenie i ból, a na dodatek krwawię! Jestem dzień po skończonej miesiączce! Skąd ta krew? Czy to normalne przy zapaleniu?

Witam serdecznie,

Nie podała Pani skąd dokładnie pochodzi krwawienie czy z dróg rodnych czy z dróg moczowych.
Objawy wskazują na stan zapalny pęcherza moczowego. W obrazie takiej infekcji może pojawić się krwawienie z układu moczowego. Powinna Pani jak najszybciej udać się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu. Dzięki temu możliwe będzie postawienie właściwego rozpoznania oraz leczenia.

Pozdrawiam