Zapalenie piramidy kości skroniowej w rezonansie magnetycznym głowy
Witam. Robiłam rezonans magnetyczny głowy. Co oznacza zmiany zapalne piramidy kosci skroniowej po prawej stronie.bardzo proszę o odpowiedź. Dziekuje

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Oznacz to, że Pani ma zapalenie kości skroniowej. Proszę udać się wraz z wynikiem do lekarza prowadzącego, w celu konsultacji.
Pozdrawiam.