Zapalenie prostaty u 27-latka a ryzyko wystąpienia raka
Witam jakiś czas temu stwierdzono u mnie zapalenie prostaty lecze sie już długo wielkiej poprawy nie zaobserwowałem mieszkam za granicą kraju a leczylem sie prywatnie w Polsce moje pytanie brzmi czy zapalenie prostaty w moim wieku 27 lat może doprowadzic do raka? moje objway polegają na tym że boli mnie w odbytnicy czasami prawe jadro i czasem mam wrazenie ze wygladają inaczej mimo że mialem usg jąder i na każdym bylo ok a problemów w erekcja nie mam. proszę o odpowiedz

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo nowotworu. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.