Zapalenie rogówki i suche oczy

Dzień dobry, około 2 miesięcy temu miałam zapalenie rogówki lecz cały czas odczuwam ze moje oczy są lekko wysuszone (najbardziej odczuwalne jest to po obudzeniu się) po wyleczeniu raz na jakiś czas zakładam szkła kontaktowe i kolejnego dnia po noszeniu soczewek czuje, ze moje oczy są dużo barsziej suche, czy to oznacza że nie do końca wyleczylam chorobę lub czy powinnam stosować jakieś inne preparaty oprócz kropli do oczu regenerujące rogowke?

Witam.wyleczyla Pani chorobę natomiast tolerancja na soczewki jest mniejsza.proponuje na noc HyloParin lub Bepanthen oraz przerwę w soboty i niedziele bez soczewek. Pozdrawiam serdecznie